pravidelný úklid Vaší domácnosti

Jednorázový úklid :

Při jednorázovém úklidu Vaší nemovitosti si naše služby můžete objednat kdykoliv a my se na Vaše přání a to i do 48.hodin postaráme o profesionální realizaci. Stačí nám pouze zavolat nebo napsat a my Vám sdělíme orientační cenu. Při větším objemu Vaší zakázky je lepší si sjednat osobní schůzku v dané nemovitosti a cenu stanovit osobně. Termín vždy přizpůsobíme Vašim požadavkům a možnostem.

Jsme připraveni na kompletní realizaci Vašeho přání. Nabízíme číštění a luxování  podlah a koberců suchou i mokrou cestou, ošetření dřevěných ploch, voskování, vysávání, čištění sedaček, židlí, křesel a matrací, čištění a ošetřování kožených sedacích souprav, mytí a leštění oken, utírání prachu, úklid WC a koupelen, mytí a leštění obkladů, vodovodních baterií, skleněných dvěří a výplní, čištění domácích spotřebičů ( sporáky, trouby, myčky nádobí, atd. ), odstraňování vodního kamene, mytí a ošetření květin, praní a věšení záclon, vynášení a třídění odpadu, čištění nábytku, žaluzií a vše ostatní na Vaše přání.

Našim cílem je zákazník, který bude spokojen s kvalitou profesionálního úklidu a v neposlední řadě i s jeho cenou.

Pravidelný úklid :

Při pravidelném úklidu Vaší nemovitosti si naše služby můžete objednat kdykoliv. Stačí pouze zavolat nebo napsat, sjednat si osobní schůzku v dané nemovitosti a společně stanovit paušální, hodinovou či jednorázovou cenu. Termín vždy přizpůsobíme Vašim požadavkům a možnostem.

Úklid nabízíme denní, 1x za týden, 1x za 14 dnů nebo 1x za měsíc.

Jsme připraveni na kompletní realizaci Vašeho přání. Nabízíme číštění a luxování  podlah a koberců suchou i mokrou cestou, ošetření dřevěných ploch, voskování, vysávání, čištění sedaček, židlí, křesel a matrací, čištění a ošetřování kožených sedacích souprav, mytí a leštění oken, utírání prachu, úklid WC a koupelen, mytí a leštění obkladů, vodovodních baterií, skleněných dvěří a výplní, čištění domácích spotřebičů ( sporáky, trouby, myčky nádobí, atd. ), odstraňování vodního kamene, mytí a ošetření květin, praní a věšení záclon, vynášení a třídění odpadu, čištění nábytku, žaluzií a vše ostatní na Vaše přání. Dále nabízíme úklid po malování a stavebních pracích, úklid před prodejem Vaší nemovitosti, po rekonstrukci, před nastěhováním....

Nabízíme absolutní diskrétnost našich profesionálně vyškolených pracovníků.

Našim cílem je zákazník, který bude spokojen s kvalitou profesionálního úklidu a v neposlední řadě i s jeho cenou.

Počítadlo návštěv